Co zrobić, aby usta były symetryczne?

Matka natura nie wszystkim dała po równo. Czasami zdarza się, że usta nie są symetryczne. Przyczynia się do tego sama naturalna budowa ust, geny, czy zniekształcenia ust, zwane np. „zajęczą wargą”. Sprawdźcie, co możecie zrobić, aby usta były pełne, miały zdrowy kolor i piękny wygląd. Proponujemy w tym celu kilka ciekawych rozwiązań. 

Zwykły makijaż

Najprostszą metodą jest odpowiedni makijaż ust z użyciem dobrych i jednocześnie kosztownych kosmetyków. Jeżeli opanujemy do perfekcji makijaż ust, zyskają one piękny wygląd tylko na chwilę. Zwykły makijaż musimy wieczorem zmyć, a rano walczyć o piękne usta od nowa. Jest to tanie, ale również krótkotrwałe rozwiązanie

Makijaż permanentny ust

Ten rodzaj makijażu wyrówna kształt i koloryt ust na lata. Jest to swojego rodzaju tatuaż, do którego wykonania są używane hipoalergiczne barwniki do makijażu permanentnego. W zależności od tego jak dana osoba zareaguje na barwnik, makijaż permanentny może utrzymać się nawet do 3-4 lat. W celu wykonania makijażu permanentnego musimy udać się do linergistki, ona zapozna nas z dostępnymi metodami, omówi szczegóły zabiegu i podpowie jak dbać o usta przed i po wykonaniu zabiegu, aby efekt makijażu został z nami jak najdłużej.

Źródło: permanentnysklep.pl

Lipotransfer 

Czyli przeszczep tłuszczu, możemy skorzystać z tego zabiegu przy okazji liposukcji. Pozwala na wypełnienie ust i ich powiększenie własnym tłuszczem, który po odessaniu jest oczyszczany. Zabieg ten pozwala wypełnić usta, bez ryzyka wystąpienia alergii. Poprawia ukrwienie ust, co przyczynia się do uzyskania bardziej intensywnego koloru.

Wymienione powyżej dwa zabiegi dają bardzo fajne i trwałe efekty. Jednak nie każdy może z nich skorzystać, tak jak w przypadku każdego zabiegu, tak i tutaj występują różne przeciwwskazania. Mimo wszystko, warto wybrać się do gabinetu kosmetycznego, aby poprawić wygląd swoich ust dostępnymi metodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *