Makijaż permanentny metodą piórkową

Brwi to bardzo ważny element twarzy. Wiele osób nie przywiązuje do ich pielęgnacji zbyt wiele uwagi i tutaj popełnia błąd. Oczy są zwierciadłem duszy a brwi ich piękną oprawą po warunkiem, że potrafimy prawidłowo o nie zadbać.

Przy dzisiejszym szybkim tempie życia wiele kobiet nie ma czasu spędzanie długich godzin przed lustrem upiększając nasze oczy i brwi. Dzisiejszy rozwój technik makijażu pozwala nam cieszyć się pięknym makijażem bez wielkiego wysiłku. Wystarczy zdecydować się na makijaż permanentny. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania na brwiach, sprawicie, że Wasza twarz codziennie będzie miała piękny wyraz.

 piórko3

Dla kogo polecany jest makijaż brwi

Przede wszystkim dla zapracowanych kobiet, które nie maja czasu na codzienny, dokładny makijaż. Jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają ubytki włosków na linii brwi oraz dla kobiet, których natura nie obdarzyła symetrycznym kształtem brwi.

Kto powinien unikać makijażu permanentnego brwi

Jest to zabieg ingerujący w nasze ciało, wprawdzie w małym stopniu ale przed zdecydowaniem się na taki makijaż warto spytać o zdanie swojego lekarza. Makijażu permanentnego brwi nie mogą mieć osoby, które chorują na jaskrę, cukrzycę, łuszczycę bądź są w trakcie przyjmowania sterydów lub antybiotyków. Kobiety w czasie ciąży również nie mogą mieć robionego makijażu permanentnego.

 piórkowa metoda

Czym jest metoda piórkowa

Metoda piórkowa pozwala na wykonanie makijażu permanentnego, który do złudzenia przypomina naturalne brwi. Jest to bezpieczna metoda, tutaj stosuje się jedynie jednorazowe narzędzia, które nie wymagają zasilania elektrycznego i nie ma możliwości aby taki przyrząd podczas wykonywania zabiegu uległ awarii.

Budowa przyrządu polega na połączeniu płaskich igieł w jedno piórko. Dzięki nim pod skórę dostają się barwniki. Wszystko to sprawia, że zabieg nie jest bolesny oraz nie powoduje wystąpienia dużych obrzęków i szybko się goi.

Jak myślicie, która metoda makijażu permanentnego jest najlepsza piórkowa czy włoskowa?

One thought on “Makijaż permanentny metodą piórkową

Comments are closed.