Makijaż sylwestrowy

Wielkimi krokami zbliża się sylwestrowe szaleństwo. Zaczynamy rozglądać się nad różnymi ofertami bali noworocznych. Po zarezerwowaniu miejsca i kupieniu kreacji zaczynamy zastanawiać się nad odpowiednim makijażem na ten niepowtarzalny wieczór.

W ten dzień warto zaszaleć. Makijaż sylwestrowy ma uwydatnić wszystkie największe zalety naszej urody. Ważne aby nasza twarz była dobrze rozświetlona i przez cały wieczór nie znikał z niej uśmiech.

Robiąc makijaż sylwestrowy, ważne jest aby był on przede wszystkim trwały i odporny na warunki otoczenia. Warto stosować takie podkłady, pudry i inne specyfiki, które przedłużą jego trwałość. Dobry makijaż nie może rozmazać się zbyt szybko pod wpływem sylwestrowych szaleństw na parkiecie.

Wszystkie kolory powinny być umiejętnie dobrane. Czyli w taki sposób aby współgrały z naszą urodą i kreacją.

Podczas sylwestrowego szaleństwa, sale nie są doskonale oświetlone. Dlatego dobrze zastosować wyrazisty makijaż, który rozświetli naszą twarz, podkreśli oczy i kontur ust. Nasze oczy powinny błyszczeć w blasku światła. Warto zastosować połyskliwe cienie bądź brokat.

cienie 2

W tym roku, na salach będą królować wyzywające makijaże sylwestrowe, mocno i wyraziście wymalowane oczy oraz intensywne barwy ust.

Do łask powraca tak zwane kocie oko, czyli mocna kreska wyjeżdżająca aż do skroni oraz makijaż oczu w ciemnych barwach.

Na czas sylwestrowego szaleństwa, przewidywane są szminki w barwach różu, wina, czerwieni oraz burgundu.

Przed sylwestrowym makijażem należy odpowiednio zadbać o skórę twarzy by pozbyć się wszelkich niedoskonałości. Zima nie sprzyja zachowaniu odpowiedniej kondycji skóry, więc już od listopada należy stosować kremy nawilżające oraz stosować dietę bogatą w witaminy, które sprawią, że skóra będzie odpowiednio odżywiona i gładka.

Warto pamiętać o tym, żeby zrobić taki makijaż, w którym będziemy się dobrze czuć. Musimy zastosować taki, który nie będzie nas krępował. Przecież oprócz dobrego wyglądu liczy się również wygoda i swoboda. Nic w ten dzień nie może nas zniechęcać do zabawy.