Makijażowe trendy jesień/zima 2016

Korzystając z przecen w drogeriach warto zaopatrzyć się w nowe kosmetyki, które odmienią nasz makijaż. Makijażowe trendy jesieni 2016 mogą niektórych naprawdę zaskoczyć. Zobaczcie sami co króluje w trendach jesień/zima 2016.

Makijażowe trendy jesień/zima 2016

Sztuczne, podkręcone a na pewno długie rzęsy!

długie rzęsy

źródło: asbskin.com

Tym, które lubią sztuczne rzęsy, które są dramatycznie długie, spodoba się trend jesieni 2016, zapomnij o mało widocznych rzęsach, liczy się rozmiar, im bardziej widoczne, tym lepiej. Na pokazach mody wizażyści nie tylko postawili na długie rzęsy a jeszcze na posklejane rzęsy. Raczej na co dzień odradzamy tak robić, bo nie wygląda to zbyt estetycznie. Czas więc na nowy tusz, sztuczne rzęsy i zalotkę!

Wampirzy uśmiech, czyli moce usta

czarne usta

źródło: uptodatefashion.eu

Czasy ekscytacją Zmierzchu już dawno za nami, jednak moda na wampiry nadal pozostaje! Czarny, fiolet i burgund to kolory, które mają królować na naszych ustach tej jesieni. Oczy nie grają dużej roli, mają być tylko lekko podkreślone, z konturowaniem też nie musimy kombinować, jedynie lekki zaróżowione naturalnie wyglądające policzki i usta mają być widoczne.

Daj się zobaczyć, czyli brokat i rdza na powiekach

brokat na oku

źródło: justesuy.com

Rdza i brokat na powiekach króluje na każdym z wybiegów, rdzawe oczy pasują zarówno do blondynek, jak i brunetek. Natomiast brokat nie jest już zarezerwowany tylko na sylwestra. Kupując brokatowe cienie, zwrócicie uwagę na ich skład. Ostatnim trendem na Instagramie jest brokatowa paletka, która po pewnym czasie zachodzi rdzą, co jest bardzo niebezpieczne. Dlatego pamiętajcie skład ponad wszystko i nigdy nie używajcie brokatów, które nie są przeznaczone do nakładania na powieki!

Nadal z nami, czyli jakie makijażowe trendy są nadal z nami jesienią/zimą 2016

Ujarzmij bestie, czyli zadbane brwi

zadbane brwi

źródło: youtube.com

Od kilku sezonów zwracamy uwagę na brwi, mają być podkreślone, rozczesane i oczywiście widoczne i dopełniać całą resztę makijażu.

Zadymiona filoletem, czyli smoky eye z różnymi akcentami

smoky eye fiolet

źródło: herinterest.com

Smoky eye nadal z nami, jednak nie takie, jakie znamy. Tym razem stawiamy na smoky przełamane innymi kolorami jak fiolet, czy szarość.

Zwariowane kreski

kreski jesień 2016

źródło: stylecraze.com

No i oczywiście kreski, jakie tylko chcecie na górze na dole, wyciągnięte, czy też tylko podkreślające linie rzęs. Pamiętajcie, że jeżeli robicie kreskę na dole, robiąc to nie umiejętnie, możecie zamknąć sobie oko i tym samym je pomniejszyć.