Najlepsze pomysły na prezent walentynkowy (dla niej)

Walentynki to święto miłości, jednak nie ma w nim nic gorszego niż nietrafiony prezent. Dlatego też panowie przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych pomysłów na prezenty walentynkowe dla niej.

Różowy Instasax w sam raz na walentynki!

instasax

źródło: fotochki.com

Instasax robi ostatnio furorę, mówi się, że jest to najlepszy pomysł na prezent jaki można by sobie wymarzyć. Uzyskanie odbitek nie było jeszcze nigdy tak proste! Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie i gotowe.

Koszulki z napisem

koszulki

źródło: cupcakesandcloset.in

Widać zdjęcia na różnych portalach społecznościowych kiedy zakochane pary noszą takie własnie koszulki większość dziewczyn marzy o takiej samej pamiątce. Dlatego panowie zwrócicie na nie uwagę szukając prezentu dla swojej ukochanej.

Kosmetyki, kosmetyczka, kurs?

maszynka do makijażu permanentnego biotekpolska

źródło: biotekpolska.pl

Perfumy to pierwsza rzecz na jaką wpada chłopak, może jednak warto rozszerzyć trochę pole do popisu? Chłopaki znacie swoje dziewczyny najlepiej na świecie, dlatego też na pewno wiecie, czy marzy jej się kosmetyczka czy też zabieg w salonie makijażu permanentnego. Może jest linergistką i chciałaby maszynkę do makijażu permanentnego. Biotekpolska.pl oferuje makijaż permanentny oraz urządzenia potrzebne do jego wykonania.

Romantyczna kolacja nie tylko na mieście

walentynki kolacja

źródło: WallpaperMania.eu

Romantyczna kolacja zawsze w modzie! Nie musicie nawet zabierać swojej ukochanej do ekskluzywnej restauracji, kolacja którą robicie sami może być nawet bardziej romantyczna.

One thought on “Najlepsze pomysły na prezent walentynkowy (dla niej)

  1. Mój chłopak chyba korzystał z waszych porad, bo wykupił mi kurs makijażu permanentnego w Biotekpolska.pl 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *