Pigment Killer, czyli usuwanie makijażu permanentnego

Jesteś linergistką, która chciałaby poszerzyć ofertę swojego salonu o zabieg usuwania makijażu permanentnego, a może jesteś niezadowoloną klientką, która chciałaby pozbyć się nieudanego makijażu permanentnego? Dowiedz się wszystkiego o pigment killer.

Pigment Killer to zabieg, który pozwoli pozbyć się niechcianego makijażu permanentnego. Jest to zabieg, podczas którego używa się roztworu, który nie zawiera kwasów oraz składników niszczących melaninę skóry.

Pigment Killer, czyli usuwanie makijażu permanentnego

źródło: health24.com

Zabieg pigment Kliller wygląda tak samo, jak zabieg pigmentacji z tą różnicą, że podczas tego zabiegu pigment wychodzi na powierzchnię skóry i tworzy strupek. Warto wspomnieć, że aby zabieg spełnił nasze oczekiwania, musimy zadbać o odpowiednią pielęgnację po zabiegu. Taki zabieg powtarzany jest kilka razy, to na jak dużo sesji będziemy musieli się udać zależy od:

  • Tego, jak głęboko osadzony jest pigment
  • Jakiej jakości pigment był zastosowany
  • Reakcji organizmu na działanie preparatu

Jeżeli jesteś linergistką i chciałabyś móc taki zabieg wykonywać w swoim salonie, powinnaś udać się na szkolenie pigment killer. Jak widzisz, zabieg ten nie co różni się od zwykłego, dlatego też kurs z tego zakresu makijażu permanentnego wygląda nie co inaczej.

Na kursie poznasz technikę usuwania makijażu permanentnego zarówno od strony praktycznej (ćwiczenia będą wykonywane na modelkach), jak i teoretycznej. Warto wspomnieć, że takie szkolenia przeznaczone są dla profesjonalistów, a preparat pigment killer uzyskują tylko osoby, które ukończyły kurs. Po ukończonym kursie każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający.

pigment killer

źródło: ihohud.fi

Na stronie Biotekpolska.pl możesz się dowiedzieć, w jakich terminach odbywają się szkolenia.

Preparat pigment killer jest atestowanym i dopuszczonym do obrotu międzynarodowego produktem, za pomocą którego możesz usunąć i skorygować nieudany makijaż permanentny, czy tatuaż. Preparat jak już wyżej zostało wspomniane, nie zawiera kwasów, składa się tylko z naturalnych składników. Dzięki czemu przy zastosowaniu odpowiednich technik aplikacji (maszynowych i manualnych), gwarantuje bardzo dobre rezultaty zabiegu. Dodatkowo nie powoduje u klientek okresu rekonwalescencji i nie zostawia blizn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *