Postanowienie noworoczne dla kosmetyczek

Nowy rok to dobry czas na postawienie sobie nowych celów, także osoby, których zawód to kosmetyczka powinny postawić przed sobą nowe wyzwania!

Zdobywanie nowych umiejętności jest podstawą w tym zawodzenie, jednak wiele z nas ogranicza się do zdobywania nowych umiejętności w określonych dziedzinach takich jak zdobienia na paznokciach, czy uczęszcza na przeróżne targi. W tym roku postawcie sobie więc szersze cele! Naszą propozycją jest, abyście zostały linergistkami!

źródło: pixabay.com

Wystarczy, że udacie się na kurs makijażu permanentnego, a po kilku dniach staniecie się certyfikowaną linergistką. Na takim kursie od podstaw zapoznacie się ze sztuką makijażu permanentnego. W pierwszym kroku od strony teoretycznej zgłębicie makijaż permanentny, dowiecie się jak go wykonywać, aby prezentował się on nienagannie co ważniejsze jak zrobić go tak aby Wasza klientka była zadowolona. Następnie będziecie miały możliwość na wielogodzinną praktykę z profesjonalnym aparatem do makijażu permanentnego – to, na jakim sprzęcie będziecie miały możliwość ćwiczyć, zależy od miejsca, które wybierzecie. Dowiecie się także jak odpowiednio narysować makijaż, aby stał się on całością z naszą klientką oraz będziecie mogły obserwować mistrzów przy pracy. Jesteś zainteresowana podniesieniem swoich umiejętności? Sprawdź ofertę szkoleń makijażu permanentnego na stronie biotekpolska.pl. Na kursach Biotek twoja praca wykonana na nich zostanie poddana ocenie, a zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce poznanej na szkoleniu, będzie wykonywane pod czujnym okiem trenera, a więc test ten będziesz mogła przejść niemalże, że bezstresowo.

źródło: pixabay.com

Warto wspomnieć, że nawet jeżeli jesteście już linergistkami, możecie dalej rozwijać swoje umiejętności. Możecie wziąć udział w kursach z zakresu: USTA Ombre MasterClass, BRWI Ombre MasterClass, czy Pigmentologia, niektóre z nich nie trwają więcej niż jeden dzień! W ofercie Biotekpolska.pl możecie znaleźć więcej szkoleń dokształcających, a więc linergistki oraz osoby chcące zostać linergistką udajcie się na stronę Biotek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *