Szybkie sposoby na idealne brwi

Człowiek bez brwi wyglądałby co najmniej śmiesznie, dlatego też kobiety właśnie o nie najbardziej dbają. Jednak co zrobić, aby zawsze wyglądały dobrze? Szybkie sposoby na idealne brwi.

Sposób 1- Kredka do brwi

Najszybszym sposobem, aby nasze brwi wyglądały co najmniej dobrze, jest kredka do brwi, jednak pamiętajcie o odpowiednim odcieniu. Nie każda kobieta powinna mieć czarne brwi, tak jak to zostało już dawno przyjęte. Kolor kredki cienia, czy czegokolwiek innego powinien być dobrany do koloru naszego odrostu.

kredka do oczu

źródło: maybelline.com

Sposób 2 – Tusz do rzęs

Tak jak w przypadku kredki, pamiętajcie o odpowiednim doborze koloru. Wiele marek wypuściło specjalne „tusze”, które mają mniejsze szczoteczki i całą gamę kolorów, dzięki czemu łatwiej będzie wam je pomalować i dobrać kolor.

Sposób 3- Makijaż permanentny brwi

Zrobienie makijażu permanentnego zapewni ci perfekcyjny makijaż w dzień i w nocy Po zrobieniu takiego makijażu masz pewność, że taki makijaż utrzyma się około 3 lata, a czasami nawet dłużej! W biotekpolska.pl makijaż permanentny wykonywany jest jednym z najpopularniejszych sprzętów. W ofercie tego dystrybutora znajdziesz: urządzenia, barwniki i oczywiście zabiegi makijażu permanentnego.

makijaż permanentny brwi

źródło: biotekpolska.pl

Sposób 4- Żel to podstawa

Kobiety, których brwi z natury są gęste i mają intensywny kolor, nie potrzebują kredek, cieni czy innych barwiących kosmetyków, wystarczy, że „pomalują” je bezbarwnym żelem, aby nadać im odpowiedni kształt.

Sposób 5- Kolor do podstawa

Jak już wiecie odpowiedni kolor to podstawa, aby przyciemnić brwi, nie ma żadnego problemu. Jednak w momencie, kiedy z natury mamy ciemne brwi, a nasz kolor włosów odbiega od niego, znacznie wygląda to bardzo nienaturalnie. Dlatego też powinnyśmy je rozjaśnić, przy takim zabiegu musicie uważać na oczy, ponieważ jeżeli ten produkt się do nich dostanie, możecie wyrządzić sobie bardzo dużą krzywdę.

One thought on “Szybkie sposoby na idealne brwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *