Tani makijaż permanentny – czy warto?

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z oferty taniego makijażu permanentnego? Jak odróżnić prawdziwą okazję od nietrafionej decyzji? Sprawdź z nami, jak skorzystać z taniego makijażu permanentnego, aby nie żałować. 

Salon ze sprawdzoną opinią 

Jeżeli korzystać z promocji makijażu permanentnego to tylko w salonach, w których linergistki cieszą się nieposzlakowaną opinią, a ich salony kosmetyczne spełniają wszelkie wymogi sanitarne, są estetyczne i higieniczne.

Tylko certyfikowane linergistki 

Warto skorzystać z promocji w salonie, w którym makijaż permanentny wykonuje certyfikowana linergistka. Zdobyty przez nią certyfikat jest potwierdzeniem, że pomyślnie przeszła egzamin teoretyczny dotyczący makijażu permanentnego, a także posiada umiejętności jego wykonywania. Najlepiej wybrać linergistkę z dużym doświadczeniem.

Zostań modelką na Szkoleniach z Makijażu Permanentnego Biotek

Centrum Szkoleniowe Biotek organizuje szkolenia z zakresu makijażu. Podczas egzaminu linergistek można skorzystać z atrakcyjnej oferty makijażu. Makijaż oczu, brwi i ust można mieć już za 300 zł. Makijaż permanentny jest wykonywany przez uczącą się osobę, zdającą egzamin, ale pod czujnym okiem szkoleniowca Biotek. Co ważne w cenę makijażu mamy wliczone produkty do pielęgnacji nowego makijażu w domu, a także druga wizyta, podczas której makijaż jest wzmacniany. Sprawdź ofertę tutaj www.biotekpolska.pl