Wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniu MAESTRO

Firma Biotek postanowiła uwzględnić wszystkie oczekiwania swoich klientów i stworzyła urządzenie, na które wielu czekało od dawna. Zobaczcie, czego możecie oczekiwać od pracy z urządzeniem do makijażu permanentnego MAESTRO.

Cechy urządzenia do makijażu permanentnego MAESTRO:

  • Wysoka wydajność – odpowiedzialny za to jest nowoczesny silnik i dwie wymienne końcówki SOFT i STRONG
  • Cicha praca –pozwala na to nowoczesny system przesyłowy PDK
  • Ograniczone wibracje – uzyskanie tej cechy było możliwe, dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów
  • Wyeliminowanie ryzyka przegrzania
  • Stabilna praca – pozwolił na to nowy system kartridży
  • Łatwa obsługa – teraz obsługa urządzenia jest jeszcze łatwiejsza, a to wszystko za pomocą kolorowego wyświetlacza z ekranem dotykowym
  • Uniwersalny system – ta cecha sprawia, że ten sprzęt do makijażu permanentnego może być używany do wszystkich zabiegów makijażu permanentnego.
  • Urządzenie MAESTRO z powodzeniem sprawdzi się nie tylko dla osób wykonujących makijaż permanentny, ale także tych, które zajmują się makijażem medycznych, pigmentacją skóry głowy i usunięciem skutków bielactwa.
urządzenie do makijażu permanentnego

źródło: biotekpolska.pl

Co wyróżnia urządzenie MAESRTRO?

Nowy rewolucyjny system PDK, pozwala na uzyskanie jeszcze większej prędkości oraz zastosowanie mocniejszego silnika. Praca napędu została przełożona na najwyższej jakości kartridż, który wyposażony jest w podwójne tłumienie dźwięków oraz wibracji. To pierwszy raz, kiedy kartridż ma tak zaufany system uszczelniania oraz stabilizację igły. Tym samym zapewniając najwyższy poziom precyzji i cichą pracę. Najwyższy poziom wydajności, lekkość, a także ergonomia rączek jest możliwy dzięki wykorzystaniu do produkcji materiału Ergal. Materiał ten jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów.

Więcej informacji o urządzenia MAESTRO oraz innych urządzeniach marki biotek dowiecie się na stronie Biotekpolska.pl

Pamiętajcie także, że wszystkie urządzenia przeznaczone są do profesjonalnego użytku i dopiero po odbyciu odpowiednich szkoleń z makijażu permanentnego możecie zakupić sprzęt oraz wykonywać go w salonie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo wasze i waszych klientek, dlatego nie decydujcie się na wprowadzenie oferty makijażu permanentnego do waszego salonu bez odbycia specjalistycznych szkoleń. Biotekpolska.pl oferuje także szkolenia z makijażu permanentnego zarówno podstawowe jak i bardziej specjalistyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *